Про нас

18.09.2013

Центр весільного, вечірнього та дитячого одягу «НАТАЛІ-МОДА» є одним з перших у розвитку святкового одягу на Тернопільщині. Багаторічний досвід та відповідність найсучаснішим тендентціям світової моди зробили його еталоном бездоганного стилю та лідером серед однопрофільних салонів нашого міста.
«НАТАЛІ-МОДА» пронопує власні колекції весільних, вечірніх та дитячих суконь, дбайливо створених командою кваліфікованих спеціалістів під керівництвом модельєра-дизайнера Стефанчук Наталії Віталіївни. Для найвибагливіших клієнтів, які мріють про сукню в єдиному екземплярі, виконуються індивідуальні замовлення.
«НАТАЛІ-МОДА» є представником найпопулярніших французьких, іспанських, американських та українських відомих брендів:
Весільні сукні в нашому салоні
WHITE ONE (Іспанія)
Collector (Франція)
Mori Lee, Allure Bridals (США)
У весільному салоні «НАТАЛІ-МОДА» Вас зустрінуть доброзичливо і професійно, допоможуть підібрати не тільки сукню Вашої мрії, враховуючи особливі побажання та індивідуальність, а й усі необхідні аксесуари для завершення цілісності святкового образу. Фати, вуалі, тіари, віночки, сумочки, рукавички, палантини, романтичні підв’язки удачі, біжутерію, весільне взуття і дизайнерські вироби ручної роботи — все до Вашої уваги.
Якщо у Вас незабаром урочиста подія в житті — випускний бал, корпоративна забава, одруження найкращої подруги або День народження, — і Вам до вподоби захоплені погляди оточуючих, завітайте до нас. Елегантні колекції вечірніх суконь чекають на Вас.
Вишуканість і благородство ліній, новизна тканин, оригінальний декор, багатство фасонів задовольнить найвибагливіший смак.
— Хочеш бути найкрасивішою?
— Завітай у весільний салон «НАТАЛІ-МОДА» — так радять майбутнім нареченим. І дійсно розповідати про сукні від «НАТАЛІ-МОДА» можна довго, але краще їх побачити. А ще краще стати яскравою, модною і стильною. Сіяти у розкішній весільній сукні, виблискувати всіма гранями довершеності і неповторності — мрія, яку може перетворити в реальність «НАТАЛІ-МОДА»…
Відчуй себе зіркою!