Тамада і ведучий свята

18.09.2013

Якими рисами повинен володіти ідеальний весільний ведучий?
Це — смак, такт, прекрасне почуття гумору, зовнішня привабливість, організаторські здібності, добра пам’ять, уміння імпровізувати, тощо. Аксіомою є те, що ведучий повинен бути веселим, харизматичним, артистичним, особливим.
Як вибрати?
ТамадаМетод за рекомендацією завжди дієвий. Але обов’язково подивіться відеозапис роботи ведучого, бо те, що подобається сусідові, може не сподобатися Вам.
Загляньте на сторінки весільного журналу Щаслива пара, де розміщена реклама ведучих Тернополя, адже креативна сучасна людина ораторського мистецтва розуміє роль реклами у сьогоднішній час.
Скористайтесь послугами весільної агенції, адже весільні координатори, які організовують Ваше весілля, порадять Вам людину, яка найкраще проведе Ваше весільне свято, враховуючи сімейні традиції, інтереси, побажання та індивідуальність наречених.
Коли вибирати?
Вибирати тамаду потрібно завчасно, бажано за кілька місяців до весілля, тому що найкращих профі замовляють швидко.
Як він повинен поводитися при зустрічі?
ТамадаТака людина повинна бути розкутою і спокійною, впевненою у собі. Звичайно, він буде собе хвалити, — нехай вас це не насторожує. Ви маєте право розпитати про сценарій свята. Уважний ведучий дасть детальну відповідь. Зверніть увагу на його дикцію. І взагалі, він повинен сподобатись Вам, як людина, адже Ви довіряєте йому своє весілля.
Професіонал буде задавати дуже багато запитань, щоб мати про Вас якнайбільше інформації. Якщо ж ведучий говорить, що немає часу і його чекають інші клієнти, задумайтесь, а чому у нього немає часу на Вас?
Де провести зустріч?
Ведучий, який бажає створити приємну обстановку для спілкування, приходить в офіс весільної агенції, де завжди готова гаряча кава, або запрошує у власний офіс, ведучий іншого напрямку говорить з молодятами під дощем.
Що потрібно виконувати нареченим?
Прийнявши рішення у виборі тамади, треба залишити завдаток, адже бажаючих на весільну суботу немало.
Не забувайте, що на весіллі потрібно гарно зіграти свою роль: усміхатися, цілуватися, веселитися.
І останнє: ставтеся до тамади з увагою та повагою. Ця людина — в центрі уваги Ваших гостей протягом усього свята, а це — велика праця. Тим більше, що його особливий талант заслуговує пошани і подяки. Бо справжній ведучий — це артист, веселун і професор ораторського мистецтва — три в одному.