Весільні координатори для вирішення усіх Ваших проблем

18.09.2013

…Ви подали заяву у РАЦГ і точно знаєте дату довгоочікуваного весілля. Думками Ви вже знаходитеся у такому прекрасному дні, який зазивають Одруженням. Але для того, щоб свято пройшло «на високій ноті», потрібно немало попрацювати…
Весільний коровай, лімузин, запрошення і голуби, а ще вибрати фотостудію…
А хто буде тамадою?
«Я хочу виїзну церемонію одруження з феєричним шоу»
Який сюрприз подарувати Коханій?
Ви не знаєте, за що спочатку братися, як виконати величезну кількість справ перед весіллям? Не хвилюйтеся, а спокійно влаштовуйте такі приємні речі, як прогулянку з коханою людиною по парку або романтичну вечерю при свічках… А підготовкою та організацією Вашого свята займуться весільні координатори агенції весільних послуг «НАТАЛІ-МОДА».
Завдання координаторів — звільнити Вас від передвесільного переполоху, розробити сценарний план Вашого свята, похвилинно розписати День весілля. Саме Вони допоможуть підібрати та оформити банкетний зал для святкування, враховуючи умови і стиль весілля, порекомендують ексклюзивні запрошення, карточки подяки і бонбоньєрки для гостей.
Оскільки весільна агенція «Наталі» є складовою Центру весільного, вечірнього та дитячого одягу «НАТАЛІ-МОДА», в якому найширше представлено весільне вбрання власного виробництва та світових брендів Франції, Іспанії, США та Канади, вибір весільної сукні для нареченої стає процесом задоволення і комфорту. Адже дуже зручно створювати образи наречених і стиль весілля в одному місці, не переказуючи менеджерам агенції деталі весільного вбрання, тому що вони не тільки є присутні у виборі, а й працюють з адміністраторами салону в одній команді. Відповідно, Вам допоможуть підібрати усі весільні аксесуари — вінчальні свічки, келихи, кошики для цукерок та пелюсток, сумочки, «сімейний вогнище», «весільну скарбницю», хустинки, подушечки для кілець, підв’язку «удачі», парасольку, атласну подушку та багато іншого.
Від вибору весільної сукні нареченої та костюма нареченого залежить робота перукаря та візажиста, оформлення банкетного залу та весільного кортежу, виїзної церемонії одруження та фуршетів з шоколадними фонтанами та льодовими скульптурами.
Враховуючи сімейні традиції наречених, наші весільні координатори запропонують сценарій Вашого свята, починаючи від батьківського благословення до почесного танцю молодого подружжя.
Проводити Ваше весілля буде справжній ведучий — артист, веселун і професор ораторського мистецтва.
А, можливо, Ви хочете на своєму святі насолоджуватись співом Гайтани, Віктора Павліка чи самої Алли Пугачової? Будь-ласка, весільні координатори нашої агенції задовільнять і такі побажання.
Весілля — прекрасна подія. Усі закохані мріють про нього, як про казкове чудо, яке обов’язково повинно запам’ятатися на довгі роки. Як воно відбудеться залежить від Вас, дорогі наречені. Тож дозвольте Вашому святу бути яскравим і незабутнім!
Довірте весільні турботи професіоналам!