Весільні салони

18.09.2013

Весільний салон – це острівець затишку і краси. Можливо, це єдине місце, якого не торкаються будні, тут панує свято. У салоні ви зможете побачити себе у весільній сукні та аксесуарах у різних ракурсах за допомогою великих дзеркал, відчути себе королевою, знайти свій ідеальний образ і стиль. Сьогодні майже всі салони надають послуги сервісу. Весільну сукню, якщо потрібно, припасують до вашої фігури, підберуть довжину. До речі, аксесуари бажано купувати відповідно до обраного стилю у тому ж салоні, що й сукню, і приміряти все разом.

Весільні салони мають свою специфіку і методи роботи з клієнтами. В одних ви можете купити уже готову сукню, інші – шиють на замовлення. Деякі салони є представниками весільних брендів. Саме там ви можете придбати сукню «від кутюр’є».

Сукню також можна замовити за допомогою Інтернету в нікому не відомого виробника, але це досить ризиковано. Часто трапляється, що майбутня наречена мріє про одне плаття, а купує зовсім інше, яке на ній лежить просто ідеально. Тому якщо консультант весільного салону наполягає на примірці якоїсь сукні – поступіться. Примірка – важка праця, насамперед, для консультанта. І просто так він не буде втомлювати ні вас, ні себе.